Firmamız 2003 yılından beri  Hastane Yönetim Bilgi Sistemi Otomasyonu ile Türkiye’nin çeşitli illerindeki hastanelere hizmet vermiştir.

Yaklaşık 4 yıldır da yine sağlık sektöründe olması ve benzerlikler içermesi nedeniyle Birinci Basamak Bilgi Sistemi Otomasyonunu hizmeti vermeye başlamıştır.

Kahramanmaraş, Malatya,Ardahan ve Kırşehir’de BBSK-BS yazılımımız başarıyla hayata geçirilmiştir. Aile Hekimliği sisteminin yaygınlaşmaya başlaması ile birliktefirmamız 2008 yılında  Aile Hekimliği Bilgi Sisteminin yazılım [ AHBS ]alt yapı çalışmalara başlamış ve 2008 yılı  kasım ayı itibariyle yazılımın büyük kısmını tamamlamıştır.

24 Kasım 2008'de  Birinci Basamak Bilgi Sistemi Otomasyonunu kullanan illerimizden Kırşehir aile hekimliğine geçmiş ve aile hekimliği programını kullanmaya başlamıştır. Kırşehir’deki hekimlerin %97 i sine tekabül eden 55 aile hekimiyle çalışmaya başlayan programımız dört buçuk yıldır hekimlerin istek ve önerileriyle şekillendirilmiş olup çeşitli illerde yaptığımız demolarda da oldukça beğeni toplamış, pratik ve kullanışlı bulunmuştur.

Firmamız ahbs ile ilgili projeyi bitirmiş olup.Şu anda bu konuda aktif çalışmamaktadır.